Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası

Turkcell müşterilerine özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber Paketler ilk 4 Ay Ücretsiz! (Kampanya Süresi Dolmuştur.)

 • Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası

  Turkcell müşterilerine özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber Paketler ilk 4 Ay Ücretsiz!

  Fiyatlar

  24 ay taahhütlü

  ​Hız​​AKK/Kota​Kampanya Fiyatı *​
  25 Mbps Süper​ Paket​​Limitsiz​İlk 4 ay ücretsiz , sonra 89,90TL
  35 Mbps Platin Paket​Limitsiz​İlk 4 ay ücretsiz , sonra 99,90TL​
  50 Mbps Platin Paket​​Limitsizİlk 4 ay ücretsiz , sonra 129,90TL​
  100 Mbps Platin Paket​​Limitsizİlk 4 ay ücretsiz , sonra 199,90TL​

  *Kampanya fiyatları aylık olup tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti dahildir.

Bütçenize uygun en güncel kampanyalara ulaşmak için şimdi bize ulaşın

0850 221 80 35

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası

İnternette fiber dönemi her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Nitekim teknoloji dünyasında yaşanan yenilikler doğrultusunda internet hızına hız katan fiber internet, bilgiye daha hızlı erişim sağlamak isteyenler için büyük avantajlar sağlıyor. Ayrıca online oyun oynamak isteyenler içinde fiber internet olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Verilerin fiber optik kablolar üzerinden iletildiği fiber internet teknolojisinde internet hızı tarihte hiç olmadığı kadar yükseldi. Bu doğrultuda yapılan alt yapı çalışmaları ile birlikte Türkiye genelindeki birçok şehirde fiber internet bağlantısı mümkün oluyor. Bu yüzden Turkcell olarak interneti ‘’süper hızlı’’ kullanmak isteyenler için fiber internete yönelik kampanyalar geliştirdik.

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası

Fiber internet kullanımına yönelik yaptığımız kampanyalardan bir tanesini halihazırdaki Turkcell müşterilerine yönelik geliştirdik. Kampanya kapsamında Turkcell’lilere özel olarak ilk 4 ay fiber internet kullanımını ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için sitede yer formu kolayca doldurabilirsiniz.

Call Now ButtonBize Ulaşın