Sizi Arayalım

Turkcell Superonline Cihaz Kampanyaları

Hometech Alfa 8T Kampanyası

Yeni ve mevcut fiber müşterilerimize şık metal kasa tasarımıyla Hometech Alfa 8 T tablet 24 ay taahhüt sözüne hediye !

Taksitli ANKER Eufy RoboVac 35C WiFi Kampanyası

Yeni ve mevcut Fiber & DSL & Türksat müşterilerimiz için “ANKER Eufy RoboVac 35C WiFi” internet faturanıza ek 12 ay taksitle!

Reeder M7 GO Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell Kablo İnternet’e yeni gelen ve mevcutta Turkcell Kablo İnternet kampanyalarında olan müşterilerimizin 24 ay taahhüt sözüne Reeder M7 GO tablet hediye !

Alcatel 1T 7 Yalın ADSL Kampanyası

Yeni ve mevcut ADSL müşterilerinin 24 ay taahhüt sözüne Alcatel 1 T 7 tablet hediye !

Reeder M7 GO Yalın ADSL Kampanyası

Yeni ve mevcut Yalın ADSL müşterilerinin 24 ay taahhüt sözüne Reeder M7 GO tablet hediye!

Kesintisiz Güç Kaynağı Kampanyası

Elektrik kesintilerinde modeminize bağlı güç kaynağı modeminiz çalışmaya devam eder, internetiniz kesilmez. 6 saate varan kesintisiz internet Kolay kurulum imkanı Üstelik kredi kartına gerek olmadan

Taksitli Alcatel 1T 10 Kampanyası

Alcatel 1T 10 tablet, Fiber & DSL internet müşterilerimizin internet faturasına ek 6 ay taksitle!

Alcatel 1T 10 Kampanyası

Fibere yeni gelen ve mevcutta fiber kampanyalarında olan müşterilerimize Alcatel 1T 10 tablet 24 ay taahhüt sözüne hediye !

Taksitli Sony PlayStation 4 500 GB Avantajlı Paket Kampanyası

Sony PlayStation 4 500GB internet faturanıza ek 6 ay taksitle! Üstelik Üç Oyun ve Üç Aylık PS Plus Üyeliği Hediye!

Taksitli Reeder M7 GO Kampanyası

Reeder M7 GO tablet internet faturanıza ek 6 ay taksitle!

Kablosuz Alan Genişletici Kampanyası

Kablosuz alan genişletici ile bağlantı problemi yaşadığın alanlarda ışık hızında internet keyfin yarıda kalmayacak. Üstelik internet faturana ek ayda sadece 22,90 TL’den başlayan fiyatlarla!

Superonline Fiber İnternet Kampanyaları 

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internet teknolojisi de büyük bir ivme kazandı. İnternet teknolojisinin insanlığa kazandırdığı son teknoloji de fiber internet oldu. Son derece hızlı internet bağlantısı yapılmasını sağlayan fiber internet, her geçen gün hem iş yerlerinde hem de evlerde giderek yaygınlaşmaktadır.

Fiber İnternetin Avantajları

İnternet teknolojisinin son ürünü olan ve ‘’yüksek hızlı internet teknolojisi’’ olan fiber internet, kullanıcılarına pek çok yönden fayda sağlamaktadır. Işık hızında fiber internetin en büyük avantajı, ADSL’e kıyasla çok daha hızlı olmasıdır. Bunun ana sebebi, iletilerin fiber optik adı verilen kablolar üzerinden yapılmasıdır. Bu kablolar ışık hızında iletim sağlar ve bu sayede internet hızının 1000 Mbps’ye kadar çıkmasını sağlar. Hızın ve hızlı olmanın modern dünyanın en önemli kurallarından bir tanesi olduğu düşünüldüğünde, fiber internet hızı kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Giderek yaygınlaşan fiber internet kullanımının sağladığı avantajlardan yararlanmak adına evine ya da iş yerine fiber internet bağlatmak isteyenler için, Superonline, Turkcell’lilere özel birbirinden avantajlı fiber internet paketleri sunuyor.

Bu kapsamda sizler için sunulan 3 farklı kampanyanın detaylarını inceleyebilirsiniz:

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası: ‘Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası’ kapsamında ilk 3 ay yalnızca 59,90 TL fatura ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak ilk ay 100 Mpbs internet hediyesi size sunulmaktadır. Detaylar ve fiber internet başvurusu için ilgili kampanyanın sayfasına tıklayabilirsiniz.

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası: ‘Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası’ kapsamında, Turkcell müşterilerine özel olarak fiber internet hizmeti ilk 4 ay ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanya hakkındaki detaylara kampanya sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası: ‘Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyasıile eve fiber internet bağlatmak isteyenler için sunulan bu kampanya kapsamında, fiber internet hizmetini ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya detaylarına ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Işık hızında fiber internet hizmeti, Türkiye’ye geldiği ilk zamandan bu yana hızla yayılmaya devam ediyor. Anadolu’nun farklı şehirlerine kurulan fiber altyapısı ile süper hızlı internetin kullanımı giderek daha da artıyor. Siz de Turkcell Superonline fiber internetin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, fiber internet fiyatlarını ve kampanyalarını inceleyebilir; sizin için en uygun fiber internet paketini kolayca satın alabilirsiniz. Evinize en uygun fiyatlarla fiber internet bağlatmak için hemen 0850 221 80 35 nolu telefonu arayabilir veya turkcellsuperonline-globalbilgi.com adresinden kolayca başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Call Now ButtonBize Ulaşın