Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası

Turkcell Fiber şimdi ilk 3 ay sadece 59,90 TL. Üstelik ilk ay 100 Mbps hediye!

 • Turkcell Fiber Esnek Kampanya

  25 Mbps esnek fiber internetin keyfini çıkarın. Üstelik Turkcell Fiber müşterilerimizin EBA’daki hızını da 100 Mbps’ye çıkardık!

  Fiyatlar

  ​Turkcell Fiber Esnek Kampanya
  24 ay taahhütlü

  ​Hız​​Aylık Toplam Kullanım Miktarı​Kampanya Fiyatı*​
  ​25 Mbps Esnek Paket25 GB​​59,90 TL​

  Turkcell Fiber Esnek paketinizde aynı fatura ayı içinde 25 GB kullanıma ulaştığınızda siz herhangi bir işlem yapmadan 10 TL karşılığında paketiniz bir üst kademeye otomatik geçerek ek 25 GB kullanım hakkına sahip olursunuz. Paketiniz kullanımınıza göre aynı ay içinde aşağıdaki tabloda belirtildiği şekilde limitsiz internet kullanımına kadar esner. Bir sonraki ay yine 25 GB paketinizle başlarsınız.

  ​Hız​​Aylık Toplam Kullanım Miktarı ​**​​Aylık Toplam Kampanya Fiyatı*​
  ​​25 Mbps Esnek Paket​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​25 – 50 GB arası69,90 TL​​
  ​50 – 75 GB arası​79,90 TL
  ​75 – 100 GB arası​89,90 TL ​
  ​100 GB ve üzeri  (Limitsiz) ​99,90 TL ​

Bütçenize uygun en güncel kampanyalara ulaşmak için şimdi bize ulaşın

0850 221 80 35

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası

İnternet teknolojisinde her geçen dönem farklı yenilikler ortaya çıkıyor. İnternet teknolojilerinde son dönemlere damga vuran gelişmelerden bir tanesi de fiber internet yeniliği oldu. İnternet ortamında iletilen verilerin iletilme şeklindeki değişiklik ile ilgili olan fiber internet, online ortamdaki bağlantıyı çok daha hızlı kıldı. Verilerin fiber optik kablolar aracılığıyla iletildiği fiber internette, tek bir hat üzerinden devasa miktarlarda veri taşınmaya başlandı. Bu da fiber internet kullanımını çok daha hızlı ve avantajlı hale getirdi.

Superonline Fiber Avantaj Kampanyası

Bu doğrultuda Turkcell Superonline olarak fiber interneti evlerinize kadar getirdik. Fiber altyapısının olduğu yerlerde kullanılabilen Turkcell fiber interneti kullanmak isteyenler için birbirinden avantajlı Superonline fiber internet kampanyaları oluşturduk. Bu kampanyalardan bir tanesini de “Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası” adı altında sunuyoruz. “Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası” kapsamında Turkcell fiber internet kullanımı ilk 3 ay yalnızca 59,90 TL fiyat ile sunuluyor. Superonline fiber internet dünyasının avantajlarından yararlanmaya başlamak ve bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak adına, sitede yer alan formu doldurabilirsiniz. Ücretsiz olarak doldurduğunuz form sonrasında en kısa sürede sizlere Superonline ekibi tarafından dönüş yapılır ve avantajlı fiber internet fiyatları sizlere sunulur. Işık hızında fiber internete geçmek için tek tuşla hemen başvuru yapın!

Call Now ButtonBize Ulaşın