Turkcell’lilere Özel Superonline Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell’lilere özel Turkcell Superonline Kablo İnternet şimdi 79,9₺’den başlayan fiyatlarla! Üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

Turkcell’lilere Özel Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell’lilere Özel yüksek hızlı kablo internet tekliflerimiz aylık 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla sizinle! Üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

Fiyatlar

Hız​Kota​​​24 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı*
​24 Mbps’ye kadar​Limitsiz​İlk 12 ay 89,90 TL, sonraki 12 ay 99,90 TL
35 Mbps’ye kadar​​Limitsizİlk 12 ay 99,90 TL, sonraki 12 ay 109,90 TL​

*Kampanya fiyatı aylıktır.  Tüm vergiler ve 9 TL modem kullanım ücreti de dahildir.

(*): Kampanya kapsamında sunulan kablo internet paketi AKK’ya tabi değildir.

(**): Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti dahildir.
Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

Superonline Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell’lilere Özel Kablo İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell bireysel mobil müşterilerine özel, kablo internet altyapısından yeni ve mevcut bireysel kablo internet müşterilerimize sunulan 24 ay taahhütlü limitsiz paketleri içeren kampanya teklifimizdir.

Turkcell’lilere Özel Kablo İnternet Kampanyasından kimler faydalanabilir?

Bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan, tesis adresinde Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısı bulunan, yeni veya mevcut bireysel, T.C. uyruklu Turkcell Superonline kablo internet aboneleri yararlanabilmektedir.

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak​ illerinde kablo internet altyapısı kapsamında Turkcell Superonline kablo internet hizmeti sunulabilmektedir.

Kablo İnternet Kampanyası hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 15 Nisan 2020 – 01 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya nasıl katılacağım?

Turkcell Superonline Kablo İnternet Kampanyası için web sitemiz üzereinden başvuru yaparak veya +90 (850) 221 80 35 numarayı arayarak kampanyaya katılım sağlanabilir.

Superonline Kablo İnternet Kampanyasının taahhüt süresi nedir?

Turkcell’lilere Özel Kablo İnternet Kampanyası tüm paketleri için taahhüt süresi 24 aydır.

Kampanyanın taahhütsüz seçeneği var mıdır?

Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. Kampanyanın taahhüt süresi 24 aydır.

Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim?

Kampanya da tüm vergiler dahil 120 TL aktivasyon bedeli 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir.  Kampanya iptal bedeline dahildir.

Kurulum ücreti alınmakta mıdır?

Kampanya da tüm vergiler dahil 300 TL kurulum bedeli 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir.  Kampanya iptal bedeline dahildir.

Kampanya kapsamında Superonline Kablo İnternet modemi ücretsiz midir?

Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.

Kampanya süresi içinde aboneliğimi aynı kampanyada başka bir paketle değiştirebilir miyim?

Kampanya kapsamındaki Tarifeler arasında sadece seçilen tarifeden daha yüksek hızla olan Tarifeye geçiş yapılabilinir. Seçilen tarifeden daha düşük hızlı olan tarifelere geçiş yapılamaz.

Kampanya süresi içinde farklı Kablo İnternet kampanyalarından yararlanabilir miyim?

Evet, bu kampanyadan varsa Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. kablo altyapısından sunulan diğer satışa açık uygun mevcut müşteri kablo internet kampanyalarına geçiş sağlanabilir.

Bu kampanyadan yararlanıp diğer İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?

​Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilirsiniz.​ Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline Kablo İnternet’e taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil 300 TL’ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde aboneliğimi iptal etmem durumunda ne olur?

​​Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​

Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerine AKK (Adil Kullanım Koşulları) uygulanmakta mıdır?

Hayır. Kampanya kapsamında sunulan paketler AKK’ya tabi değildir.

Kampanya kapsamında kotalı paketlerden yararlanabilir miyim?

Kampanya kapsamında kotalı paket sunulmamaktadır.

Kampanya kapsamında başka ek ürün/servislerden yararlanabilir miyim?

Bu kampanya ile sadece internet hizmeti alınabilmektedir. Onun dışında kalan diğer ek ürün/servisler (ALO (Sabit Telefon) Hizmeti, Statik IP, Turkcell TV+, dakika paketleri,  add-on tablet/cihazlar….etc) sunulmamaktadır.

Kampanya kapsamında minimum kullanım ücreti mevcut mudur?

Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcut değildir.

Kampanya kapsamında nakil, devir ve ürünler arası geçiş mevcut mudur?

Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti uygulanır. Kampanya kapsamında devir mevcut değildir. Kampanya kapsamında diğer Fiber ya da xDSL kampanyalarından bu kablo internet kampanyasına ürünler arası geçiş yapılabilmektedir.

Damga Vergisi Ödeyecek miyim?

​Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan internet paketlerinin yükleme (upload) hızı nedir?

​24 Mbps’ye kadar paket​lerin yükleme (upload) hızı 2 Mbps’ye, 35 Mbps’ye kadar paketin yükleme (upload) hızı 5 Mbps’ye kadar olarak uygulanmaktadır.

Bütçenize uygun en güncel kampanyalara ulaşmak için şimdi bize ulaşın

0850 221 80 35

Call Now ButtonBize Ulaşın