Sizi Arayalım

Işık Hızında Fiber Kampanyaları

Fiber İnternete Merhaba Kampanyası

Evinize özel hızlı internet keyfi! 25 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla! Üstelik aktivasyon, modem ve evde kurulum dahil! Hemen başvurunuzu yapın.

Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası

Evinize özel hızlı internet keyfi! 25 Mbps Fiber İnternet 18:00 – 06:00 arasında 100 Mbps Hızında! Yüksek Hızlı İnternet Sadece 99,9₺! Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak için Şimdi Başvurun!

Turkcell Superonline Fibere Hoş Geldin Kampanyası

Evinizde internet keyfini 25 Mbps hızında fiberle çıkarın! Üstelik aktivasyon, modem ve evde kurulum dahil! Fatura aşımı ve süprizi de yok!

Size Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası

İlk 3 Ay Ücretsiz Size özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber 50Mbps internetin keyfini tüm ailenizle beraber şimdi çıkarın!

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası

25 Mbps veya 35 Mbps hız seçenekler ile gerçek limitsiz fiber internetin keyfini çıkarın. Üstelik ilk ay 100 Mbps hız hediyesiyle!

Turkcell’lilere Özel 100Mbps Platin Paket Kampanyası

100Mbps fiber Turkcell’lilere özel %25 indirimli ve Turkcell Platinum ayrıcalıkları ve fırsatları kaçırmayın! Şimdi hemen başvurun.

Turkcell Fibere Giriş Paketi 15Mbps Kampanyası

​15 Mbps hız ile limitsiz fiber internetin keyfini çıkarın. Üstelik ilk ay 100 Mbps hız hediyesiyle! Uygun fiyat avantajını kaçırmayın!

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası

Turkcell müşterilerine özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber Süper Paket ilk 3 Ay Ücretsiz!

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası

Turkcell Fiber şimdi ilk 3 ay sadece 59,90 TL. Üstelik ilk ay 100 Mbps hediye!

Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası

Evinizde ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber Keyfi ilk 3 Ay Ücretsiz!

Superonline Fiber İnternet Kampanyaları 

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internet teknolojisi de büyük bir ivme kazandı. İnternet teknolojisinin insanlığa kazandırdığı son teknoloji de fiber internet oldu. Son derece hızlı internet bağlantısı yapılmasını sağlayan fiber internet, her geçen gün hem iş yerlerinde hem de evlerde giderek yaygınlaşmaktadır.

Fiber İnternetin Avantajları

İnternet teknolojisinin son ürünü olan ve ‘’yüksek hızlı internet teknolojisi’’ olan fiber internet, kullanıcılarına pek çok yönden fayda sağlamaktadır. Işık hızında fiber internetin en büyük avantajı, ADSL’e kıyasla çok daha hızlı olmasıdır. Bunun ana sebebi, iletilerin fiber optik adı verilen kablolar üzerinden yapılmasıdır. Bu kablolar ışık hızında iletim sağlar ve bu sayede internet hızının 1000 Mbps’ye kadar çıkmasını sağlar. Hızın ve hızlı olmanın modern dünyanın en önemli kurallarından bir tanesi olduğu düşünüldüğünde, fiber internet hızı kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Giderek yaygınlaşan fiber internet kullanımının sağladığı avantajlardan yararlanmak adına evine ya da iş yerine fiber internet bağlatmak isteyenler için, Superonline, Turkcell’lilere özel birbirinden avantajlı fiber internet paketleri sunuyor.

Bu kapsamda sizler için sunulan 3 farklı kampanyanın detaylarını inceleyebilirsiniz:

Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası: ‘Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası’ kapsamında ilk 3 ay yalnızca 59,90 TL fatura ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak ilk ay 100 Mpbs internet hediyesi size sunulmaktadır. Detaylar ve fiber internet başvurusu için ilgili kampanyanın sayfasına tıklayabilirsiniz.

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası: ‘Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası’ kapsamında, Turkcell müşterilerine özel olarak fiber internet hizmeti ilk 4 ay ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanya hakkındaki detaylara kampanya sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası: ‘Evinizde Fiber Keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyasıile eve fiber internet bağlatmak isteyenler için sunulan bu kampanya kapsamında, fiber internet hizmetini ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya detaylarına ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Işık hızında fiber internet hizmeti, Türkiye’ye geldiği ilk zamandan bu yana hızla yayılmaya devam ediyor. Anadolu’nun farklı şehirlerine kurulan fiber altyapısı ile süper hızlı internetin kullanımı giderek daha da artıyor. Siz de Turkcell Superonline fiber internetin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, fiber internet fiyatlarını ve kampanyalarını inceleyebilir; sizin için en uygun fiber internet paketini kolayca satın alabilirsiniz. Evinize en uygun fiyatlarla fiber internet bağlatmak için hemen 0850 221 80 35 nolu telefonu arayabilir veya turkcellsuperonline-globalbilgi.com adresinden kolayca başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Call Now ButtonBize Ulaşın