Sizi Arayalım

ADSL Kampanyaları

Turkcell’lilere Özel Superonline Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell’lilere özel Turkcell Superonline Kablo İnternet şimdi 79,9₺’den başlayan fiyatlarla! Üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

Size Özel 3 Ay Ücretsiz Platin Paket Kampanyası

İlk 3 Ay Ücretsiz Size özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber 50Mbps internetin keyfini tüm ailenizle beraber şimdi çıkarın!

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası

25 Mbps veya 35 Mbps hız seçenekler ile gerçek limitsiz fiber internetin keyfini çıkarın. Üstelik ilk ay 100 Mbps hız hediyesiyle!

Turkcell Fibere Giriş Paketi 15Mbps Kampanyası

​15 Mbps hız ile limitsiz fiber internetin keyfini çıkarın. Üstelik ilk ay 100 Mbps hız hediyesiyle! Uygun fiyat avantajını kaçırmayın!

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası

Turkcell müşterilerine özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber Süper Paket ilk 3 Ay Ücretsiz!

Limitsiz Yalın ADSL Avantaj Kampanyası

Limitsiz İnternette Benzersiz Kampanya! Turkcell Ev İnterneti’ne gelenlere 6 Mbps’ye kadar Limitsiz İnternet ilk 3 Ay 59,90 TL

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Yalın ADSL Kampanyası

Turkcell’lilere Özel Ev İnterneti ilk 4 ay ücretsiz! Sizde şimdi bu kampanyadan hemen yararlanın.

ADSL İnternet Kampanyaları

Açılımı “Asymmetric Digital Subscriber Line” olan ADSL, internet dünyasında en çok kullanılan internet bağlantı türleri arasında yer almaktadır. İletimi fiber internetten farklı olarak bakır kablolar üzerinden sağlayan ADSL internet bağlantısı, her ne kadar yeni nesil fiber internet alternatiflerine kıyasla daha yavaş olsa da, altyapıdan dolayı hala oldukça fazla kullanılmaya devam etmektedir.

ADSL İnternetin Avantajı Nedir?

ADSL internet sisteminin en önemli avantajlarından bir tanesi, her yerde ADSL alt yapısının bulunmasıdır. Fiber ve Hiper internet teknolojilerine kıyasla her ne kadar daha yavaş olsa da, altyapısının her yerde olması ve görece daha ucuz olması ADSL’i oldukça tercih edilebilir kılıyor. ADSL2+M modem ile ADSL internet bağlantısı üzerinden 25 Mbit/s indirme hızına ve 3.5 Mbit/s yükleme hızına kadar çıkılabilmektedir. Bu yüzden ADSL kullanımlarında doğru modem seçimi oldukça önem arz etmektedir.

Turkcell Superonline Yalın ADSL Nedir?

Yalın ADSL, telefon bağlantısına ihtiyaç duyulmadan yapılabilecek internet bağlantısı olarak tanımlanabilir. Dolayısıyla ‘Turkcell Yalın İnternet’ faydalarının bir tanesi telefon aboneliği yapmayı zorunlu kılmamasıdır. Bu yüzden sizi yalnızca interneti kullanabilme adına telefon aboneliği yapmaya itmez. Yalın ADSL internet bağlantısı, lokasyona da bağlı olarak 16 Mbps hıza kadar çıkabilmektedir. nDSL internet olarak da adlandırılan Yalın ADSL için sizlere farklı kampanyalar sunulmaktadır. En uygun fiyatlu ADSL internet kampanyalarını bu sayfadan kolayca satın alabilirsiniz.

Turkcell Superonline Yalın İnternet Kampanyaları

Turkcell Superonline bünyesinde farklı ihtiyaçlara yönelik birçok yalın internet kampanyası sunulmaktadır. Turkcell Fiber Süper Paketler kampanyası kapsamında Turkcell’lilere özel 3 ay ücretsiz internet fırsatı sunulmaktadır.

Fiber internet keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz bu kampanyada ilk ay 100 Mbps hız hediye ediliyor. Limitsiz Yalın ADSL Avantaj kampanyasında ise Turkcell ADSL evde internette ilk 3 ay için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell’lilere özel 4 ay ücretsiz yalın ADSL kampanyası ise ilk 4 ay ücretsiz ev interneti fırsatı sunuyor. Fiber internetin yüksek hız deneyimini yaşamak isteyenler için sunulan bir diğer fırsat kapsamında Turkcell fibere giriş paketi 15 Mbps kampanyası sunuluyor. Limitsiz fiber internetin keyfini çıkarabileceğiniz bu kampanyaya özel olarak ilk ay 100 Mbps hız hediye ediliyor.

Kampanya sayfamız üzerinden söz konusu Turkcell Superonline yalın internet kampanyalarına ve diğer fırsatlara hızlıca göz atmaya başlayabilirsiniz. Sizin için en iyi yalın internet kampanyasından yararlanmak için form doldurabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Turkcell ADSL internet dünyasının avantajları yalnızca bir tık uzağınızda!

Call Now ButtonBize Ulaşın